واکنش کاسمیرو به ماندن یا رفتن رونالدو از منچستر یونایتد

واکنش کاسمیرو به ماندن یا رفتن رونالدو از منچستر یونایتد

اخبار رئال مادرید : کارلوس هنریکه کاسمیرو به تازگی با رئال مادرید وداع کرده است و بدین ترتیب راهی منچستر یونایتد شده و باید دید که اوضاع در جمع شیاطین سرخ برای او به چه شکل پیش می رود و این بازیکن می تواند در جمع شیاطین سرخ هم بدرخشید یا خیر. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کاسمیرو در رئال مادرید با کریستیانو رونالدو هم تیمی بود و هر دوی آن ها عضو همان تیمی بودند که بین سال های 2016 تا 2018 سه بار پیاپی توانست قهرمان رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شود و بدین ترتیب با هدایت زیدان تاریخ سازی کند.
کاسمیرو درباره اینکه قرار است دوباره با رونالدو هم تیمی شود گفت:” من با رونالدو صحبت نکرده ام اما خیلی هیجان زده هستم که دوباره قرار است با او بازی کنم. امیدوارم او در منچستر یونایتد بماند چرا که او یکی از بهترین بازیکن های تاریخ است.”

اکنون کاسمیرو به منچستر یونایتد پیوسته است و دوباره قرار است در کنار کریستیانو رونالدو بازی کند. البته اوضاعی که در منچستر یونایتد وجود دارد بسیار متفاوت است از اوضاعی که در رئال مادرید حضور داشت چرا که منچستر یونایتد در حال حاضر یک تیم بحران زده است و کاسمیرو برای بهبود اوضاع این تیم آمده است. کاسمیرو امیدوار است که رونالدو در منچستر بماند و از این تیم نرود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *