صحنه‌ای که به زودی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو رقم می‌خورد(عکس)

صحنه‌ای که به زودی در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو رقم می‌خورد(عکس)

اخبار رئال مادرید : شب گذشته (پنجشنبه) مراسم قرعه کشی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا برای فصل جدید و همچنین انتخاب بهترین های اروپا در شهر استانبول برگزار شد و در این مراسم پس از قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا، بهترین بازیکن و بهترین مربی سال فوتبال اروپا برگزیده شدند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کریم بنزما، مهاجم فرانسوی رئال مادرید به خاطر عملکرد فوق العاده ای که در یکسال اخیر داشته است، به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد و بدین ترتیب جایزه ویژه خود را دریافت کرد. بنزما هم آقای گل لالیگا بود و هم آقای گل لیگ قهرمانان اروپا و در هر دو تورنمنت به همراه رئال مادرید قهرمان شد و بدین ترتیب حرف و حدیثی در جایزه ای که او به دست آورد وجود نداشت.

اکنون تمام گمانه زنی ها مبنی بر این است که کریم بنزما در یک قدمی فتح جایزه توپ طلا هم قرار دارد و به زودی جایزه توپ طلا را باید در دست های او ببینیم. بدین ترتیب صحنه ای که ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به زودی رقم می خورد، رونمایی کریم بنزما از جایزه توپ طلایش است. بنزما مدت هاست که یک دستش را بانداژ کرده است که البته این کار به خاطر شکسته بودن انگشت کوچکش است اما او با این بانداژ عملکرد بهتری داشته و جوایز را در دست می گیرد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *