دستیار آنچلوتی در دوره اول حضورش در رئال مادرید درگذشت

دستیار آنچلوتی در دوره اول حضورش در رئال مادرید درگذشت

اخبار رئال مادرید : ویلیام وچی، مربی دروازه بان های رئال مادرید بین سال های 2013 تا 2015 در سن 73 سالگی درگذشت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، این مربی ایتالیایی در دوره اول حضور کارلو آنچلوتی در رئال مادرید که بین سال های 2013 تا 2015 بود، دستیار کارلتو بود و بدین ترتیب در فصلی که رئال مادرید دسیما را فتح کرد، مربی دروازه بان های رئال مادرید بود.

یکی از جنجالی ترین تصمیم های او در فصل 2013/14 گرفته شد. در آن زمان دیگو لوپز و ایکر کاسیاس دو دروازه بان رئال مادرید بودند. وچی تصمیم گرفت که در لالیگا به دیگو لوپز بازی دهد و در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و کوپا دل ری ایکر کاسیاس درون دروازه رئال مادرید قرار بگیرد.

پس از رفتن مورینیو از رئال مادرید خیلی ها فکر می کردند دیگو لوپز نیمکت نشین شود و کاسیاس در تمام بازی ها فیکس شود اما ویلیام وچی از آنچلوتی خواست تا در بازی های لالیگا به دیگو لوپز بازی دهد و بدین ترتیب این مربی به نوعی از حامیان دیگو لوپز پس از رفتن مورینیو از رئال مادرید بود.

ویلیام وچی زمانی که خودش بازیکن بود، دروازه بان تیم هایی مثل میلان و کالیاری بوده است. او همچنین بین سال های 2001 تا 2013 مربی دروازه بان های میلان بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *