مهاجم بارسلونا، بنزما و رئال مادرید را انتخاب کرد!

مهاجم بارسلونا، بنزما و رئال مادرید را انتخاب کرد!

اخبار رئال مادرید : پیر امریک اوبامیانگ مهاجم گابونی بارسلونا مهمان شبکه ESPN بود که با سوالات سختی مواجه شد و مجبور شد که از میان “بد و بدتر” یکی را انتخاب کند! برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مجریان برنامه از اوبامیانگ خواستند که از میان دو رقیب سنتی تیم هایش یکی را انتخاب کند. در حقیقت تاتنهام رقیب همیشگی تیم سابق اوبامیانگ یعنی آرسنال بوده است و رئال مادرید هم رقیب سنتی تیم کنونی او یعنی بارسلونا است. مهاجم گابونی در نهایت تصمیم گرفت که رئال مادرید را به جای تاتنهام انتخاب کند که البته انتخابش دور از انتظار نبود. اوبامیانگ پنج سال پیش گفته بود که به پدربزرگ فقیدش قول داده که روزی در رئال مادرید بازی کند که البته وقتی که به بارسلونا ملحق شد، برای این که هواداران تیم جدیدش دلخور نشوند، حرفهای قبلی را اصلاح کرد و گفت که قولش به پدربزرگش این بوده که در تیمی لالیگایی بازی کند!

البته این تنها انتخاب سخت اوبامیانگ نبود چرا که باید از میان کریم بنزما و هری کین هم یکی را انتخاب می کرد که این بار هم مهاجم رئال مادرید را انتخاب کرد. البته به نظر می رسد که با توجه به سابقه بیشتر اوبامیانگ در تاتنهام، دشمنی او با تیم لندنی به مراتب بیشتر از رئال مادرید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *