پیروزی بارسلونا در بازی دوستانه پیروزی رئال مادرید برابر یوونتوس

پیروزی بارسلونا در بازی دوستانه پیروزی رئال مادرید برابر یوونتوس

اخبار رئال مادرید : آبی اناری‌ ها در دیدار برابر نیویورک رد بولز با دو گل به پیروزی دست پیدا کردند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بارسلونا در ادامه اردوی تابستانی خود در آمریکا این بار در دیداری دوستانه به مصاف نیویورک رد بولز آمریکا رفت.

آبی اناری ها در این بازی با دو گل به پیروزی دست پیدا کردند.

گل های بارسلونا را در این بازی عثمان دمبله و ممفیس دپای به ثمر رساندند. این آخرین بازی تیم ژاوی در آمریکا بود و آنها باید به اسپانیا برگردند تا خود را آماده فصل جدید لالیگا کنند که از هفته بعد آغاز خواهد شد.

بارسلونا در نقل و انتقالات تابستانی عملکرد بسیار خوبی داشت. این تیم با بازیکنانی مثل رافینیا، لواندوفسکی، فرانک کسیه، کریستینسن و کنده قرارداد امضا کرد.

نتایج بسیار خوبی که شاگردان ژاوی در دیدارهای دوستانه به دست آوردند نوید روزهای خوبی را برای این تیم در فصل پیش رو می دهد و به نظر می رسد که آبی اناری ها نسبت به فصل قبل عملکرد بهتری خواهند داشت و می‌توان امیدوار به قهرمانی تیم هم در لالیگا و هم در لیگ قهرمانان اروپا بود.

پیروزی رئال مادرید برابر یوونتوس

رئال مادرید در دیداری دوستانه به مصاف یوونتوس شد و توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند.

بازی های دوستانه باشگاهی,بارسلونا
رئال مادرید در ادامه بازی های دوستانه خود در اردوی آمریکا به مصاف یوونتوس رفت. رئال در این بازی توانست با دو گل به پیروزی دست پیدا کند.

گل های رئال مادرید را در این بازی کریم بنزما از روی نقطه پنالتی و مارکو آسنسیو به ثمر رساندند.

رئال مادرید در حالی در این بازی با دو گل به پیروزی دست پیدا کرد که پیش از این بارسلونا برابر یووه به تساوی دو بر دو رسیده بود.این آخرین بازی دوستانه رئال مادرید در اردوی آمریکا بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *