آموزش آنلاین فوتبال و ارزش ها برای مربیان فدراسیون در میامی

آموزش آنلاین فوتبال و ارزش ها برای مربیان بنیاد در میامی

اخبار رئال مادرید : براساس گزارشها لیورپول در آستانه  ژانویه برای جذب بازیکن شگفت انگیز آژاکس، رایان گراونبرچ، با رئال مادرید مبارزه می کند. با قیمت درخواستی 42 میلیون پوند، هواداران لیورپول به دنبال شکست دادن کارلو آنچلوتی توسط باشگاهشان هستند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید. 

پنجاه خردسال آسیب دیده اجتماعی از این پروژه بهره مند می شوند که با همکاری بنیاد مطالعات بین المللی اجرا می شود.
مربیان مدرسه ورزشی اجتماعی بنیاد رئال مادرید در میامی، که با همکاری بنیاد مطالعات بین‌المللی و شهر میامی اداره می‌شود، در اولین جلسات آموزش آنلاین فوتبال و ارزش‌ها شرکت کرده‌اند تا روش‌های آموزشی متناسب با موضوع را اجرا کنند. پروژه
در طول دو جلسه، مربیان در جلسات آموزشی هفتگی فوتبال و بسکتبال خود که در سراسر جهان برگزار می شود، با فلسفه و ارزش های آموزش داده شده توسط بنیاد آشنا شدند. مربیان همچنین اصول اولیه مربوط به طراحی تمرینات فنی و تاکتیکی و تمرینات ارزشی را مطابق با روش بنیاد در کاربرد محتوا از طریق فوتبال آموختند.
مدرسه ورزشی اجتماعی در میامی در شهر ایالات متحده به عنوان برنامه فوتبال در پارک ها شناخته می شود و در پارک روبرتو کلمنته اداره می شود. این پروژه در فوریه 2021 توسط بنیاد مطالعات بین المللی که بیش از 10 سال است که شریک بنیاد رئال مادرید بوده است، راه اندازی شد.
هدف، واقعگرایانه
هدف این است که با ارائه آموزش مبتنی بر ارزش ها از طریق ورزش، محیطی امن و سالم برای جوانان با منابع محدود از منطقه میامی ارائه شود. این طرح فوتبال را به ابزاری تبدیل می‌کند که جامعه را متحد می‌کند و عادات سبک زندگی سالم را ترویج می‌کند. این واقعیت که این برنامه در محله های محلی برگزار می شود به شرکت کنندگان این امکان را می دهد که سفر خود را کاهش دهند و به والدین این فرصت را می دهد که فرزندانشان ورزش آموزشی و ارزشی را انجام دهند. این مدرسه در حال حاضر برای 50 شرکت کننده (38 پسر و 12 دختر بین 5 تا 17 سال) پذیرایی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *