عکس؛ بنزما و تعارف پنالتی حساس/ بحث نیمار و امباپه روی پنالتی غیرحساس!

عکس؛ بنزما و تعارف پنالتی حساس/ بحث نیمار و امباپه روی پنالتی غیرحساس!

اخبار رئال مادرید : به نظر می رسد که رفتار برخی از ستاره های بزرگ دنیای فوتبال با رفتار برخی دیگر بسیار متفاوت است و این قضیه را می توان در پنالتی زدن ها به خوبی مشاهده کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به تازگی نیمار و امباپه یک جدال و درگیری لفظی با هم داشته اند که باعث شده آن ها اختلافی داشته باشند و حتی گفته شده است که قرار است یک آشتی کنان باهم داشته باشند! مشکل نیمار و امباپه بر سر زدن یک پنالتی غیر حساس و نه چندان مهم بود؛ پنالتی مقابل مون پلیه!

پی اس جی با نتیجه 5 بر 2 مون پلیه را در هفته دوم لیگ فرانسه شکست داد. در این بازی امباپه در دقیقه 23 یک پنالتی را خراب کرد و در دقیقه 43 دوباره پی اس جی یک پنالتی به دست آورد. امباپه می خواست این پنالتی را هم بزند اما نیمار به او اجازه نداد و بدین ترتیب یک ناراحتی میان آن ها شکل گرفت. پی اس جی در آن دقیقه از بازی از مون پلیه پیش بود و این پنالتی آن چنان تاثیری در پیروزی یا شکست پی اس جی نمی گذاشت.

در یک قاب دیگر می بینیم که در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در وقت های اضافه در حالی که رئال مادرید یک پنالتی فوق حساس مقابل منچستر سیتی به دست آورده است، کریم بنزما آن را به رودریگو گوئس تعارف می زند تا این بازیکن برزیلی پنالتی بزند و هت تریک کند. این پنالتی به قدری حساس بود که اگر گل نمی شد شاید رئال مادرید به فینال لیگ قهرمانان اروپا و در نهایت قهرمانی نمی رسید. اما می بینیم که بنزما آن را به رودریگو گوئس تعارف زد در حالی که بنزما خودش پنالتی را گرفته بود.

همانطور که گفتیم رفتار برخی از ستاره های فوتبال با برخی دیگر متفاوت است و نقطه پنالتی یکی از جاهایی است که می توان پی به اخلاق و رفتار بازیکنان برد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *