شماره پیراهن کاسمیرو در منچستر یونایتد مشخص شد

شماره پیراهن کاسمیرو در منچستر یونایتد مشخص شد

اخبار رئال مادرید : مراسم خداحافظی کاسمیرو با رئال مادرید برگزار شد و بدین ترتیب کارلوس هنریکه کاسمیرو با اشک با باشگاه رئال مادرید خداحافظی کرد و بدین ترتیب از این باشگاه جدا شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کاسمیرو به طور رسمی از رئال مادرید راهی منچستر یونایتد شده است و بدین ترتیب باید دید که عملکرد او در جمع شیاطین سرخ به چه شکل خواهد بود. قرار شده است که کاسمیرو در منچستر یونایتد پیراهن شماره 18 را بر تن کند. در واقع این هافبک دفاعی برزیلی در این فصل با پیراهن شماره 18 شیاطین سرخ بازی خواهد کرد.

اکنون پیراهن شماره 21 منچستر یونایتد هم همچنان خالی است و برخی ها این گمانه زنی را ایجاد کرده اند که شاید منچستر یونایتد به فرنکی دی یونگ به عنوان بازیکن شماره 21 خود نگاه می کند.

یک سوژه جالب دیگر در شبکه های اجتماعی هم این است که شماره مودریچ در رئال مادرید 10 بود و شماره کروس 8 و اکنون کاسمیرو در منچستر یونایتد قرار است شماره 18 را بر تن کند. البته این نکته ای است که کاربران شبکه های اجتماعی به آن اشاره کرده اند.

کاسمیرو سال های درخشانی در رئال مادرید داشت و با قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا از این تیم جدا شد و اکنون راهی تیم بحران زده منچستر یونایتد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *