تیم رویایی بازی وداع کروس با حضور رونالدو، راموس و نویر

اخبار رئال مادرید تیم رویایی بازی وداع کروس با حضور رونالدو راموس و نویر

اخبار رئال مادرید : تونی کروس تصمیم گرفت که در بالاترین سطح ممکن از فوتبال خداحافظی کند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کروس در سن 34 سالگی و در حالی که هنوز در اوج قرار داشت، اعلام کرد که در پایان یورو از فوتبال بازنشسته می شود تا بسیاری از هوادارانش را شگفت زده کند.

کروس در سالهای اخیر به یکی از بهترین هافبک های دنیا تبدیل شده و سطح بی نظیری را از خود ارائه داده است. کروس در سال 2020 ترکیبی ایده آل را برای بازی وداعش از میان هم تیمی های سابقش انتخاب کرده بود. تیم ایده آل کروس بدین شرح است:

دروازه بان: نویر
مدافعان: رینارتز، سرجیو راموس و گونزالو کاسترو
هافبک ها : کیمیش، کاسمیرو، مودریچ، کروس
مهاجمان: مولر، کلوزه و کریستیانو رونالدو

کروس این ترکیب را از میان هم تیمی های دوران فوتبالش انتخاب کرده بود. مثلث او در کنار مودریچ و کاسمیرو به یکی از بهترین مثلث های خط هافبک در تاریخ فوتبال تبدیل شد که سالها در ترکیب رئال مادرید کنار هم تاریخ سازی کردند.

مشخص نیست که آیا بازی وداعی برای کروس با حضور چنین ترکیبی برگزار می شود یا نه اما در هر صورت به نظر می رسد که تونی بهترین هم تیمی هایی که در دوران فوتبالش داشته را انتخاب کرده است. البته این ترکیب برای سال 2020 به بعد نیست و مشخص نیست که ایا کروس اگر حالا بخواهد انتخاب کند، نفرات جدیدی را هم اضافه می کند یا نه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *