یازده برد در مسیر

یازده برد در مسیر

اخبار رئال مادرید : براساس گزارشها رئال مادرید هشت برد خارج از خانه در لالیگا و سه برد در لیگ قهرمانان به ثبت رسانده است. رئال مادرید هم در زمین خانگی و هم در خارج از سانتیاگو برنابئو عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد، همانطور که 11 برد خارج از خانه (هشت پیروزی در لالیگا و سه پیروزی در لیگ قهرمانان) تا کنون در این فصل به ثبت رسیده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید. 

این پیاپی از پیروزی های خارج از خانه در روز افتتاحیه مقابل آلاوز (4-1) آغاز شد و در سفر به بتیس (1-0) و در اولین بازی این تیم در لیگ قهرمانان اروپا مقابل اینتر (1-0) تمدید شد. با پیروزی خارج از خانه مقابل والنسیا (2-1) دنبال شد. از 19 اکتبر، تیم ما هفت برد متوالی در زمین به دست آورده است: شاختار (5-0)، بارسلونا (2-1)، الچه (2-1)، گرانادا (4-1)، شریف تیراسپول (3-3-). 0)، رئال سوسیداد (2-0) و آخرین بازی این تیم، مقابل اتلتیک (2-1).
بهترین مسافران لالیگا
رئال مادرید در صدر جدول رده بندی لیگ قرار دارد و بهترین تیم مهمان لالیگا است. بازیکنان کارلو آنچلوتی دارای رکورد هشت برد، یک تساوی و شکست در سفرهای خود هستند. در همین حال، سرخپوشان با غارت 23 گل پرکارترین تیم در بخش خارج از خانه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *