دعوا و درگیری مربیان تیم‌های پایتخت این تیم هنوز در نقل‌ و انتقالات سورپرایز دارد

دعوا و درگیری مربیان تیم‌های پایتخت این تیم هنوز در نقل‌ و انتقالات سورپرایز دارد

اخبار رئال مادرید : نشریه‌ های ورزشی انگلیسی، ایتالیایی و اسپانیایی امروز را مرور خواهیم کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

نشریه‌های امروز انگلیس همه به دعوای توماس توخل و آنتونیو کونته پرداخته‌اند. نشریه میرر از این بازی با عنوان «دعوای لندن» یاد کرده. چلسی دقیقه آخر برد مقابل تاتنهام را با تساوی عوض کرد. نشریه اکسپرس نوشته دیدار چلسی و تاتنهام مثل مسابقه طناب‌کشی بود. توخل در دست دادن دوباره دعوا را با کونته ادامه داد. نشریه سان نوشت که توخل و کونته دو مرتبه در دیدار چلسی و تاتنهام به‌شدت درگیر شدند. داور هم سرانجام هردوی‌شان را اخراج کرد. نشریه میل هم نوشته نبرد و نزاع‌های دیدار چلسی – تاتنهام این بازی را به نقطه جوش رساند.

نشریه مارکا نوشت مادرید همیشه برنده است. رئالی‌ها در اولین بازی فصل به‌سختی مقابل آلمریا پیروز شدند. نشریه آ اس نوشت منجی رئال‌مادرید در دیدار مقابل آلمریا کسی نبود جز داوید آلابا که با گل دیدنی‌اش تیم را به اولین برد رساند. نشریه موندو نوشت بارسلونا هنوز در نقل‌وانتقالات فعالیت خواهد داشت. برناردو سیلوا قرار است از سیتی بیاید و شاید پیرامریک اوبامیانگ و ممفیس دپای به چلسی و یوونتوس بروند.

نشریه گاتزتا به شروع یوونتوس در فصل جدید مقابل ساسولو پرداخته. مکس آلگری تیمی که می‌خواست را برای فصل جدید ساخت. نشریه توتو هم نوشت که شب، شب آنخل دی‌ماریا خواهد بود. آلگری روی ستاره آرژانتینی حساب باز کرده. نشریه کوریره برد تیم‌های شهر رم را روی جلد برده. رم موفق شد سالرنتینا را شکست دهد و لاتزیو هم مقابل بولونیا پیروز شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *