کاپیتان سابق رئال مادرید در راه لیگ ایتالیا

کاپیتان سابق رئال مادرید در راه لیگ ایتالیا

اخبار رئال مادرید : باشگاه مونزا تحت مدیریت زوج گالیانی برلوسکونی فصل آینده را بسیار جدی خواهد گرفت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

گالیانی و برلوسکونی در کنار هم دورانی طلایی را در باشگاه میلان رقم زدند و حالا توانسته اند تیم مونزا را به لیگ ایتالیا برسانند. مونزا نمی خواهد در اولین فصلش در لیگ ایتالیا برای بقا تلاش کند و هدفشان این است که در فصل آینده در نیمه بالای جدول قرار بگیرند. ایده مونزا این است که یازده بازیکن فیکس را بخرد و از یازده بازیکن فصل گذشته که به صعود کمک کردند، به عنوان بازیکنان ذخیره استفاده کند. تا کنون آنها بازیکنان خوبی را جذب کرده اند: پسینا از آتالانتا، سنسی و رانوکیا از اینتر و کرانیو از کالیاری.

آنها در نظر دارند که ویار را برای میانه زمین بخرند و به خرید بورخا مایورال مهاجم رئال مادرید فکر می کنند و حتی با نزدیکان دیبالا، ایکاردی و لوئیز سوارز هم تماس گرفته اند اما به نظر می رسد که گزینه جدیدشان، مارسلو کاپیتان سابق رئال مادرید است.

نیکو شیرا خبرنگار سرشناس ایتالیایی گزارش داده است که مونزا با نزدیکان مارسلو تماس گرفته و پروژه این باشگاه را توضیح داده است. بازیکن برزیلی پیشنهادهایی را از آمریکا و برزیل دریافت کرده است اما می خواهد در فوتبال اروپا بماند و تیم ایتالیایی برای خریدنش دست به کار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *