اظهار نظر سرمربی بارسلونا درباره پیروزی در ال کلاسیکو

اظهار نظر سرمربی بارسلونا درباره پیروزی در ال کلاسیکو

اخبار رئال مادرید : ژاوی هرناندز سرمربی 42 بارسلونا از عملکرد تیمش در ال کلاسیکو صبح یک شنبه بسیار راضی است و همچنین ابراز امیدواری کرد که آن‌ ها بتوانند تا پیش از شروع لالیگا، قرارداد بازیکنان جدید خود را به ثبت برسانند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

ساعت 7:30 صبح روز یک شنبه تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا اولین ال کلاسیکوی فصل را در لاس وگاس برگزار کردند. لوس بلانکوس در این دیدار کارواخال و کریم بنزما را در اختیار نداشت و در نهایت این کاتالان‌ها بودند که با تک گل رافینیا خرید جدید 60 میلیون یورویی به پیروزی رسیدند.

به نقل از سایت مارکا، بارسلونا یک مشکل بزرگ پیش از شروع فصل دارد. آن‌ها هنوز نتوانسته‌اند قرارداد بازیکنان جدید خود مثل روبرت لواندوفسکی، رافینیا و آندریاس کریستنسن را در لالیگا به ثبت برسانند. ژاوی در این باره گفت: “ما در حال کار کردن روی این موضوع هستیم و در این مقطع خیلی به آن خوشبینم. فکر می‌کنم باشگاه تلاش بسیار زیادی برای ساختن یک تیم رقابتی انجام داده و بازیکنان بسیار خوبی به خدمت گرفته‌ایم.”

“ال کلاسیکو؟ در کل راضی بودم. با اینکه ما طرفدار بارسا هستیم، پیروزی اصلاً اهمیت نداشت. نیمه اول عالی بودیم، اما نیمه دوم نه. فعلاً باید بیشتر در تمرینات کار کنیم. در کل فکر می‌کنم از رئال مادرید عملکرد بهتری داشتیم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *