هالند الگوی رئال مادریدی خود را معرفی کرد

هالند الگوی رئال مادریدی خود را معرفی کرد

اخبار رئال مادرید : ارلینگ هالند از کریم بنزما، مهاجم رئال مادرید، به عنوان یک الگو برای دوران حرفه ای خود یاد کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

در حال حاضر شک و تردیدی وجود ندارد که کریم بنزما یکی از بهترین مهاجم های دنیاست، اما پیشرفت او در این سن و سال بسیار قابل توجه است. طی سه فصل اخیر بنزما هم از لحاظ سبک بازی و هم از لحاظ آماری به پیشرفت خود ادامه داده است.

ارلینگ هالند شماره 9 جدید منچسترسیتی در گفت و گو با FourFourTwo، بنزما را به عنوان یک الگوی برجسته معرفی کرد و گفت:” شما هرگز نمی توانید از جستجوی راه های جدید برای بهتر شدن دست بردارید. به کریم بنزما در رئال مادرید نگاه کنید، او اکنون 34 سال دارد و ناگهان در چند سال گذشته به بازیکن بهتری تبدیل شده است، این خیلی خوب است. من می خواهم همیشه این کار را انجام دهم.”

بنزما با قهرمانی در لالیگا و قهرمانی قابل توجه در لیگ قهرمانان، مدعی اصلی کسب توپ طلای 2022 است.

البته هالند قبل از اینکه در منچستر سیتی به عنوان تیم جدید خود مستقر شود، به رئال مادرید هم لینک شده بود و شایعه هایی درباره علاقه مادریدی ها به او شنیده می شد اما در نهایت رئال مادرید به طور جدی برای جذب او اقدام نکرد تا این بازیکن نروژی راهی لیگ برتر انگلیس شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *