پیام اینستاگرامی بنزما پس از فتح اولین جام فصل جدید

پیام اینستاگرامی بنزما پس از فتح اولین جام فصل جدید

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید موفق شد با درخشش کریم بنزما با نتیجه 2 بر 0 اینتراخت فرانکفورت را در فینال سوپرجام اروپا شکست دهد و بدین ترتیب اولین قهرمانی خود را در فصل جدید به دست بیاورد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، بنزما به عنوان کاپیتان رئال مادرید اولین جام خود را بالای سر برد. او در این بازی با گلزنی مقابل اینتراخت فرانکفورت توانست به تعداد 324 گل در رئال مادرید برسد و بدین ترتیب از تعداد گل های رائول گونزالس عبور کند و تبدیل به دومین گلزن برتر تاریخ رئال مادرید شود. بنزما حالا فقط رونالدو را بالا تر از خود می بیند. کریستیانو رونالدو 450 گل در رئال مادرید به ثمر رسانده است.

کریم بنزما پس از قهرمانی در سوپرجام اروپا، با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی اینستاگرام نوشت:” بهترین روش برای شروع کردن فصل جدید، زنده باد مادرید”

در واقع منظور کریم بنزما این است که اکنون با فتح سوپرجام اروپا، رئال مادرید فصل جدید را به بهترین شکل و روش ممکن شروع کرده است. باید دید رئال مادرید روند خوب خود را که از فصل گذشته آن را استارت زده و هنوز هم ادامه دارد، تا چه زمانی حفظ خواهد کرد و اوضاع در فصل جدید برای شاگردان آنچلوتی به چه شکل پیش می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *