واکنش اینستاگرامی آنچلوتی به انتخاب شدن به عنوان بهترین سرمربی اروپا

واکنش اینستاگرامی آنچلوتی به انتخاب شدن به عنوان بهترین سرمربی اروپا

اخبار رئال مادرید : مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپای 2022/23 و انتخاب بهترین های اروپا برگزار شد که کارلو آنچلوتی در آن به عنوان بهترین سرمربی سال اروپا برگزیده شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

آنچلوتی در شبکه های اجتماعی به انتخاب شدن به عنوان بهترین سرمربی سال اروپا واکنش نشان داد و نوشت:”سلام به همه! حضور در استانبول و در این مناسبت فوق‌العاده بود. من می خواهم از یوفا بابت این جایزه معتبر تشکر کنم. فصلی باورنکردنی بود و ما توانستیم هماهنگی فوق العاده ای بین تیم و هواداران در ورزشگاهمان ایجاد کنیم. می خواهم از بازیکنان بزرگ تشکر کنم، تمام افرادی که در والدبباس با من کار می کنند، بدون آن ها این اتفاق نمی افتاد. همچنین فلورنتینو پرز بی‌نظیر که به من فرصت بازگشت به مادرید را داد. در نهایت خانواده زیبای من: همسرم، ماریان، که به من فرصت می دهد تا کارم را انجام دهم، داویده دستیارم و از همه متشکرم.”

رئال مادرید فصلی فوق العاده را پشت سر گذاشت و توانست قهرمان لیگ قهرمانان اروپا و قهرمان لالیگا شود. رئال مادرید در شروع فصل جدید هم قهرمان سوپرجام اروپا شد تا بدین ترتیب اوضاع برای این تیم به خوبی پیش برود و آنچلوتی بهترین سرمربی سال اروپا شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *