توصیه جالب خرید جدید رئال‌ مادرید در مراسم معارفه اتاق جام‌ ها را بزرگ‌ تر کنید!

توصیه جالب خرید جدید رئال‌مادرید در مراسم معارفه اتاق جام‌ها را بزرگ‌تر کنید!

اخبار رئال مادرید : اورلین شوامنی خرید جدید رئالی‌ ها از زین‌ الدین زیدان و کریم بنزما به عنوان الگو های خود یاد کرد و کاسمیرو را هم مورد تمجید قرار داد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

اورلین شوامنی هافبک دفاعی دو فصل اخیر موناکو که روز شنبه به طور رسمی به عنوان خرید جدید باشگاه رئال مادرید معرفی شد، امروز (سه‌شنبه) بخش پایانی تست‌های پزشکی رئال مادرید را پشت‌سر گذاشت و پس از امضای رسمی قرارداد ۶ ساله‌اش با این باشگاه، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به هواداران و رسانه‌ها معرفی شد.

شوامنی ۲۲ ساله که پیراهن شماره «۱۸» رئال مادرید را به تن خواهد کرد، در اولین اظهارنظرش به عنوان بازیکن رئال مادرید گفت: «خوشحالم که اینجا هستم و قرار است تاریخ خودم با رئال مادرید، بزرگترین باشگاه جهان آغاز کنم. زنده باد مادرید! امیدوارم با این تیم جام‌های زیادی را به دست بیاورم. این رؤیای من بود که به رئال مادرید بیایم.»

این هافبک فرانسوی که مورد توجه باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم بود، در این باره خاطرنشان کرد: «من این شانس را داشتم تا از بین پیشنهادهایی که داشتم، انتخابم را بکنم. وقتی پیشنهاد رئال مادرید را دریافت کردم، بدون هیچ تردیدی به دنبال پیوستن به این تیم بودم. این بهترین تصمیم برای من بود.»

وی افزود: «من با بنزما و کاماوینگا صحبت کردم. کریم بهترین مهاجم جهان است و خوشحالم که با او همبازی شدم. بنزما به من پیام داد و گفت که دوست دارد به من کمک کند. با باشگاه‌های دیگر هم مذاکره داشتم اما همیشه منتظر تماس رئال مادرید بودم.»

شوامنی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره رد پیشنهاد رئال مادرید توسط کیلیان امباپه اظهار داشت: «کیلیان تصمیم گرفت در پاری‌سن‌ژرمن بماند و این انتخاب او بود. او می‌دانست که من قرار است از موناکو جدا شوم اما انتخاب اول من همیشه رئال مادرید بود و کیلیان هم این را می‌دانست. او بابت انتقال من به رئال خوشحال شد.»

هافبک فرانسوی رئال مادرید در بخش دیگری از صحبت‌هایش یادآور شد: «پس از هر بازی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا به مدیر برنامه‌هایم پیامک می‌زدم و می‌گفتم هر طور که شده باید مرا به رئال ماردید ببری.»

وی در ادامه ضمن تمجید از هافبک دفاعی برزیلی کهکشانی‌های گفت: «کاسمیرو الهام‌بخش است، اما می‌خواهم داستان خودم را در اینجا بنویسم. او دوران حرفه‌ای فوق‌العاده‌ای در رئال مادرید داشته است. وقتی جوانتر بودم بازی‌های هافبک دفاعی‌های مختلفی را می‌دیدم و حالا می‌خواهم تاریخ خودم را در این باشگاه بنویسم.»

اورلین چوامنی همچنین درباره چرایی انتخاب پیراهن شماره «۱۸» رئال اظهار داشت: «من پیش از این با پیراهن شماره «۸» زیاد بازی کرده بودم، اما شماره «۸» رئال به تونی کروس تعلق دارد، به همین خاطر پرسیدم که چه شماره‌هایی در دسترس است و شماره «۱۸» را به خاطر شباهتش به «۸» انتخاب کردم.»

هافبک پیشین موناکو در ادامه تأکید کرد: «بازی‌های زین‌الدین زیدان برای رئال مادرید را دیده‌ام. او بازی‌های فوق‌العاده‌ای از خود به نمایش گذاشته است. همچنین بازی‌های بنزما را هم دیده‌ام. زیزو و کریم الگوهای من هستند.»

وی درباره سرمربی ایتالیایی رئال مادرید هم اظهار داشت: «هفته پیش در جریان مذاکرات با آنچلوتی صحبت کردم. او خیلی صمیمانه برخورد کرد و به من گفت به رئال مادرید بیا تا بهترین شوی.»

شوامنی در پایان خاطرنشان کرد: «از فلورنتینو پرس خواستم تا اتاق افتخارات باشگاه را بزرگتر کند، چون جام‌های بیشتری قرار است به دست بیاوریم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *