اولین بازی رسمی کیلیان امباپه در رئال مادرید چه زمانی خواهد بود؟

اخبار رئال مادرید اولین بازی رسمی کیلیان امباپه در رئال مادرید چه زمانی خواهد بود

اخبار رئال مادرید : انتقال کیلیان امباپه به رئال مادرید بالاخره رسمی و نهایی شد و این بازیکن فصل آینده پیراهن رئال مادرید را بر تن خواهد کرد و باید دید که اوضاع برای او در جمع شاگردان کارلو آنچلوتی به چه شکل پیش می رود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

سال ها طول کشید تا امباپه بالاخره بازیکن رئال مادرید شود و خیلی ها منتظر هستند تا این بازیکن اولین بازی رسمی خود را برای رئال مادرید انجام بدهد.

با توجه به این که رئال مادرید قهرمان این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا شده است، در دیدار سوپرکاپ اروپا حضور خواهد داشت و قرار است که در این دیدار به مصاف آتالانتا برود که قهرمان لیگ اروپا است.

به این ترتیب به نظر می رسد که اولین بازی رسمی کیلیان امباپه در رئال مادرید، بازی رئال مادرید مقابل آتالانتا در فینال سوپرکاپ اروپا باشد. این بازی در تاریخ چهاردهم ماه اوت یا همان 24 مرداد ماه برگزار می شود. امباپه این شانس را دارد که در اولین بازی رسمی خود برای رئال مادرید یک جام بالای سر ببرد.

کیلیان امباپه حالا خودش را برای رقابت های یورو 2024 آماده می کند و باید دید که با تیم ملی فرانسه چه نتیجه ای در این بازی ها می گیرد. پس از این رقابت ها امباپه کار خود را در رئال مادرید شروع خواهد کرد. او در المپیک 2024 حضور نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *