وفاداری پدیده هلندی به بارسا؛ به رئال نمی‌ روم

وفاداری پدیده هلندی به بارسا؛ به رئال نمی‌ روم

اخبار رئال مادرید : ژاوی سیمونز، پدیده پی اس جی، که به تازگی از این تیم جدا شده و راهی پی اس وی آیندهوون شد، فرصت پیوستن به رئال را داشته است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

قرارداد سیمونز با پاری سن ژرمن در پایان فصل گذشته به پایان رسید و او تصمیم گرفت به عنوان بازیکن آزاد از این باشگاه جدا شده و به پی اس وی آیندهوون منتقل شود. 
او که پیش از این در آکادمی بارسلونا رشد کرده و درخشیده بود با امضای قراردادی تا سال 2027 به این باشگاه هلندی ملحق شد تا تحت هدایت رود فن نیستلروی به میدان برود. 
حالا روزنامه فرانسوی اکیپ مدعی شده که رئال مادرید علاقه بسیاری به جذب این هافبک 19 ساله داشته و برای متقاعد کردن این بازیکن و مدیر برنامه‌های او نیز تلاش بسیاری کرده است. 

به گفته این روزنامه فرانسوی، تصمیم مدیران رئال مادرید بر این بوده که سیمونز را به خدمت گرفته و سپس او را به کاستیا، تیم جوانان رئال مادرید، بفرستند تا او در آنجا رشد کرده و با شرایط این باشگاه سازگار شود. 
با این حال ژاوی که پیش از این پیراهن آکادمی بارسلونا را به تن داشت تصمیم گرفت به این تیم وفادار بماند و به پیشنهاد رئال مادرید پاسخ منفی داد تا در نهایت به پی اس وی آیندهوون ملحق شود. 
او در حالی این تصمیم را گرفت که پاری سن ژرمن هم به دنبال امضای قرارداد جدیدی با این بازیکن بود اما سیمونز ترجیح داد که به جای ادامه حضور در جمع بازیکنان تیم قهرمان فرانسه، به لیگ هلند رفته و بازی در این لیگ را نیز تجربه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *