وقتی امباپه مقابل تیم فلیک در فینال لیگ قهرمانان اروپا شکست خورد

اخبار رئال مادرید وقتی امباپه مقابل تیم فلیک در فینال لیگ قهرمانان اروپا شکست خورد

اخبار رئال مادرید : کیلیان امباپه به رئال مادرید پیوسته است و یکی از اصلی ترین رویا های او قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا است و باید دید که اوضاع برای او در جمع مادریدی ها به چه شکل پیش می رود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

امباپه که بیست و پنج سال سن دارد، هرگز نتوانست در پاری سن ژرمن قهرمانی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند. او به همراه پاریسی ها در فصل 2019/20 به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید اما پاری سن ژرمن در آن فینال با بایرن مونیخ روبرو شد و در نهایت بایرن مونیخ موفق شد با نتیجه یک بر صفر به پیروزی برسد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد. در آن زمان هانسی فلیک سرمربی بایرن مونیخ بود و یک تیم وحشتناک ساخته بود.

در حال حاضر هانسی فلیک سرمربی بارسلونا شده است و کیلیان امباپه هم به رئال مادرید پیوسته است و به این ترتیب امباپه و هانسی فلیک در ال کلاسیکو ها با هم روبرو می شوند.

بارسلونا امید زیادی دارد که هانسی فلیک بتواند اوضاع این باشگاه را درست کند و از سوی دیگر امباپه به تیمی پیوسته است که قهرمان اروپا و لالیگا است و انتظارات زیادی از او وجود خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *