مسی فاتح توپ طلای 2022 را معرفی کرد

مسی فاتح توپ طلای 2022 را معرفی کرد

اخبار رئال مادرید : لیست 30 نفره نامزد های توپ طلای سال 2022 میلادی به تازگی اعلام شده است و باید منتظر ماند و دید در نهایت جایزه به دست چه کسی می رسد هر چند که از حالا هم می توان گفت که این جایزه به دست چه کسی می رسد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی حال حاضر پی اس جی امسال در لیست 30 نفره توپ طلا حضور نداشت و عدم حضور او در جمع نامزد ها پس از سالیان سال رخ داده است. البته مسی واکنشی تند به این قضیه نداشته است و به نظر می رسد که این قضیه را پذیرفته است چرا که عملکرد او در سال 2022 میلادی چنگی به دل نمی زد. مسی تاکنون 7 بار جایزه توپ طلا را برده است که آخرین بار آن سال گذشته یعنی 2021 بود؛ هر چند که خیلی ها معتقد بودند جایزه باید به روبرت لواندوفسکی می رسید.

مسی به تازگی در گفت و گو با Tyc Sports که یک رسانه آرژانتینی است، درباره توپ طلای سال 2022 گفته است:” فکر می کنم امسال هیچ شکی وجود ندارد، واضح است که بنزما سالی بی نظیر داشت. او در این سال به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا رسید و از مرحله یک هشتم نهایی به بعد در تمامی بازی ها نقشی اساسی داشت. فکر نمی‌کنم امسال تردیدی وجود داشته باشد.”

در واقع لیونل مسی به طور واضح گفته است که جایزه توپ طلای امسال را بنزما می برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *