سالروز یکی از خوشحالی‌های جنجالی رونالدو در نیوکمپ

سالروز یکی از خوشحالی‌های جنجالی رونالدو در نیوکمپ

اخبار رئال مادرید : درست پنج سال پیش در چنین روزی کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی کنونی منچستریونایتد یکی از جنجالی ترین خوشحالی های خود را در نیوکمپ داشت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید فصل قبلش توانسته بود فاتح لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا شود و پس از قهرمانی در سوپرجام اروپا باید در سوپرجام اسپانیا حاضر می شد. در آن زمان سوپرجام اسپانیا در تابستان و به صورت رفت وبرگشتی برگزار می شد و بارسلونا به عنوان قهرمان کوپا دل ری در آن مسابقه حضور یافته بود. کریستیانو رونالدو که همیشه کل کل خاصی با هواداران بارسلونا داشته، در دقیقه 80 در نیوکمپ گل دوم را زد تا رئال مادرید با نتیجه دو بر یک از بارسلونا پیش بیافتد. کریستیانو بعد از گلش پیراهنش را در آورد و عدد هفت را به هواداران حریف نشان داد. خوشحالی رونالدو پاسخی به خوشحالی چند ماه قبل مسی در برنابئو بود که پس از گلش اقدام مشابهی انجام داده بود. البته پیروزی مسی و بارسا در برنابئو موثر نبود و نتوانست جلوی قهرمانی تیم زیدان در لالیگا را بگیرد.

کریستیانو رونالدو به خاطر ان خوشحالی توسط داور بازی کارت زرد گرفت. دو دقیقه بعد از آن صحنه، کریستیانو در محوطه جریمه بارسلونا سرنگون شد. داور اعتقادی به پنالتی نداشت و معتقد بود که رونالدو مرتکب تمارض شده و به همین خاطر به بازیکن پرتغالی کارت زرد دوم را نشان داد و او را اخراج کرد تا کریستیانو در بازی برگشت حضور نداشته باشد. البته رئال مادرید در نهایت در مجموع دو بازی با نتیجه پنج بر یک پیروز شد و با غلبه بر رقیب دیرینه فاتح سوپرجام اسپانیا شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *