کنایه سنگین پرز به سن رونالدو؛ خواهر ستاره پرتغالی واکنش نشان داد؟

 

کنایه سنگین پرز به سن رونالدو؛ خواهر ستاره پرتغالی واکنش نشان داد؟

اخبار رئال مادرید : در ویدویی که توسط یک هوادار رئال مادرید از فلورنتینو پرز، رییس فعلی باشگاه رئال مادرید منتشر شده است، می بینیم که فلورنتینو پرز به طور قاطعانه در برابر بازگرداندن رونالدو به رئال مادرید موضع گیری می کند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به گزارش فوتبالی، یکی از هواداران رئال مادرید ویدیویی را از پرز منتشر کرده است که به نظر می رسد مربوط به حین بازی رئال مادرید و اینتراخت فرانکفورت در سوپرجام اروپا است و پرز در آن لحظه در حال ترک سکو ها برای رفتن به اتاق مهمان است. او در مسیر با جمعی از هواداران رئال مادرید برخورد می کند که یکی از آن ها به او می گوید رونالدو را به رئال مادرید بیاور. پرز در واکنش به او می ایستد و بر می گردد و خطاب به این هوادار می گوید:” دوباره؟ او 38 ساله است” در واقع پرز به نوعی سن رونالدو را یک دلیل قاطع می داند که او را دیگر به رئال مادرید نیاورد. اما نکته این جا است که رونالدو 37 ساله است و هنوز چند ماهی تا 38 ساله شدن او مانده است. در اصل پرز سن رونالدو را بالاتر از آن چیزی که هست می گوید.

به نظر می رسد که خواهر رونالدو به این قضیه در اینستاگرام واکنش نشان داده و نوشته است:”او 38 ساله است ولی هنوز هم می‌تواند 2 متر به بالا بپرد و 3 دقیقه در هوا بماند و بدنش فاقد چربی است. به خودت احترام بگذار پیرمرد. تو 75 ساله داری!”

البته برخی منابع ادعا کرده اند که این پاسخ خواهر رونالدو جعلی است و واقعیت ندارد. باید دید که رونالدو و اطرافیانش به این قضیه واکنشی نشان می دهند یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *