تمجید از ستاره رئال مادرید: مثل فدرر در تنیس!

اخبار رئال مادرید تمجید از ستاره رئال مادرید مثل فدرر در تنیس

اخبار رئال مادرید : خوان رومن ریکلمه، ستاره سابق بارسلونا، تونی کروس را با راجر فدرر در دنیای تنیس مقایسه کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

کروس در چند سال اخیر یکی از مهره‌های کلیدی در ترکیب رئال مادرید بوده که نقش مهمی را در موفقیت این تیم در رقابت‌های مختلف و خصوصا لیگ قهرمانان اروپا ایفا کرده و به آنها در کسب جام‌های بسیاری کمک کرده است.

این بازیکن در تابستان سال گذشته قراردادش را به مدت یک سال دیگر با رئال مادرید تمدید کرد و در چند هفته اخیر شایعات بسیاری درباره احتمال جدایی‌اش از این باشگاه و خداحافظی‌اش از دنیای فوتبال در پایان فصل و پس از رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ به گوش می‌رسید.این موضوع باعث ناراحتی بسیاری از طرفداران این ستاره آلمانی و هواداران رئال مادرید شده است و ریکلمه هم در تمجید از این بازیکن و درخشش او در ترکیب این تیم در چند سال اخیر گفت: «تونی کروس نزدیک‌ترین بازیکن به چیزی است که من از راجر فدرر در دنیای تنیس دیده‌ام.»فدرر یکی از برترین تنیسورهای تاریخ به حساب می‌‌آید که افتخارات بسیاری را در طول دوران حضور حرفه‌ای در این رشته به دست آورد و بسیاری او را در بین برترین ورزشکاران دنیا می‌دانند و حالا از نظر ریکلمه، کروس در سطح این تنیسور سرشناس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *