خرید بزرگ رقیب سپاهان از رئال مادرید

اخبار رئال مادرید : گفته می‌شود خوسلو فاصله بسیار کمی تا پیوستن به الغرافه دارد که رقیب دوم سپاهان در بازی دوم پلی آف لیگ نخبگان است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

خرید بزرگ رقیب سپاهان از رئال مادرید

دقایقی پیش بود که باشگاه رئال مادرید جدایی خوسلو را تایید کرد و بلافاصله پس از آن رومانو خبرنگار ایتالیایی مقصد بعدی این بازیکن را الغرافه قطر اعلام کرد.

خوسلو که به صورت قرضی در رئال بازی کرد، دو گل فراموش نشدنی در مسیر صعود به فینال مقابل بایرن مونیخ زد تا جایگاهی ابدی در ذهن و دل هواداران مادریدی داشته باشد.

او در فصل جاری برای فرار از رقابت با اندریک و امباپه تصمیم به جدایی از رئال مارید گرفت تا هم به صورت ثابت بازی کند و هم پول خوبی به دست بیاورد.

نکته قابل توجه درباره الغرافه اینکه حریف دوم سپاهان در مرحله پلی آف لیگ نخبگان به‌شمار می‌رود. سپاهان برای رسیدن به مرحله گروهی باید روز 16 مردادماه با شباب الاهلی در نقش جهان بازی کند و در صورت پیروزی به بازی دوم برابر تیم سوم لیگ ستارگان قطر می‌رسد که با الغرافه در زمین این تیم خواهد بود.

جذب خوسلو هشداری برای مدیران سپاهان است که زمانی برای بستن تیم‌شان ندراند و باید با بهترین شرایط به دو دیدار پلی آف برسند و این در حالی است که رقیبان‌شان می‌خواهند قدرتمندانه پا به این رقابت بگذارند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *