مارسلو در رادار باشگاه فنرباغچه

اخبار رئال مادرید : باشگاه فنرباغچه ترکیه قصد دارد برای جذب مدافع پیشین رئال مادرید اقدام کند.برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

مارسلو در رادار باشگاه فنرباغچه

به گزارشاخبار رئال مادرید مارسلو که با پایان قراردادش با باشگاه رئال مادرید به حضور 15 ساله‌اش در این تیم پایان داد، حالا به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند راهی تیمی دیگر شود، این در حالی است که او اعلام کرده قصدی برای بازنشستگی ندارد.

این مدافع برزیلی از سال 2007 در عضویت باشگاه رئال مادرید بود و در این سال‌ها 25 قهرمانی از جمله 6 قهرمانی در لالیگا و 5 قهرمانی در لیگ قهرمانان را با کهکشانی تجربه کرد.

سایت «گل» حالا خبر می‌دهد که مارسلوی 34 ساله مورد توجه باشگاه فنرباغچه قرار گرفته است. طبق این گزارش؛ مدیران این باشگاه ترکیه‌ای خود را آماده برقراری تماس با این مدافع برزیلی در روزهای پیش‌رو می‌کنند.

ژرژ ژسوس سرمربی پرتغالی زرد و لاجوردی پوشان استانبول از این سران باشگاه سوپرلیگی خواسته تا پرافتخارترین بازیکن تاریخ باشگاه رئال مادرید را به خدمت بگیرند.

«گل» مدعی شد؛ مارسلو از ادامه دوران حرفه‌ای‌اش با فنرباغچه استقبال می‌کند چون می‌خواهد فصل آینده در لیگ قهرمانان اروپا بازی کند (فنرباغچه جواز حضور در مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان را گرفته است) اما او خواهان دریافت دستمزدی در حدود 6 میلیون یورو در سال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *