رئال مادرید در یک صورت مهاجم جدید می‌خرد

رئال مادرید در یک صورت مهاجم جدید می‌خرد

اخبار رئال مادرید : در صورت جدایی ماریانو دیاز از رئال مادرید در روزهای آتی، این باشگاه برای خرید رائول دی توماس، مهاجم اسپانیول، اقدام خواهد کرد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

دیروز انتقال بورخا مایورال از رئال مادرید به ختافه در ازای 10 میلیون یورو رسمی شد. پس از لوکا یوویچ و تاکه‌فوسا کوبو، مایورال سومین مهره هجومی لقب گرفت که تیم کارلو آنچلوتی را ترک می‌کند. حالا شایعات برای جذب مهاجم جدید افزایش یافته است. دو بازیکن دیگر به نام های ماریانو دیاز و آلوارو اودریوزولا نیز در لیست فروش قرار دارند و مدیران رئال مادرید در تلاش برای یافتن تیم برای این دو بازیکن هستند.

مارکو آسنسیو و دنی سبایوس مصمم به ادامه حضور در مادرید هستند و ماندن این دو نیز مورد تایید کارلو آنچلوتی قرار گرفته است. اما مشکل فعلی باشگاه آینده ماریانو دیاز است که مانند هر سال تمایلی به ترک باشگاه ندارد و البته دستمزد بالا و 3.5 میلیون یورویی او در فصل، باعث شده کمتر تیمی برای خرید ماریانو اقدام کند.

اما در صورت جدایی این بازیکن از رئال مادرید، باشگاه به دنبال گزینه ذخیره برای کریم بنزما به بازار نقل و انتقالات خواهد رفت. البته رئال مادرید در این مورد عجله‌ای ندارد و در صورت عدم یافتن گزینه مناسب، حتی بعید نیست آنها منتظر بازار زمستانی بمانند. اما در 24 ساعت اخیر اخباری در مورد احتمال انتقال رائول دی توماس به مادرید مطرح شده است. بازیکن اسپانیایی و سابق تیم جوانان رئال مادرید، به دلیل اختلاف با دیگو مارتینز در اسپانیول شورش کرده است. او جدا از سایر هم تیمی‌هایش تمرین می کند و به دنبال راهی برای جدایی است.

این بازیکن در سال 2014 اولین بازی خود را در تیم اصلی زیر نظر کارلو آنچلوتی انجام داد و بازیکن مورد علاقه سرمربی ایتالیایی رئال مادرید محسوب می‌شود. البته باشگاه عجله‌ای برای خرید مهاجم ندارد و اولویت آنها فروش ماریانو است، اما در صورت رخ دادن این اتفاق، ممکن است رائول دی توماس فصل بعد لباس رئال مادرید را به تن کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *