هافبک رئال مادرید می‌تواند منچستریونایتد را نجات دهد؟

هافبک رئال مادرید می‌تواند منچستریونایتد را نجات دهد؟

اخبار رئال مادرید : فارس نوشت: منچستریونایتد سعی دارد در روزهای پایانی پنجره نقل و انتقالاتی برای خرید هافبک برزیلی رئال مادرید تلاش کند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

منچستریونایتد پس از ۱۰۱ سال در ۲ بازی اول لیگ برتر انگلیس شکست خورد تا اوضاع در این تیم به بحرانی‌ترین شکل ممکن دنبال شود.

منچستریونایتد که در پنجره نقل و انتقالاتی چندان خوب عمل نکرد، سعی دارد در ۲ هفته باقی‌مانده برای خرید هافبک، مهاجم و حتی مدافع تلاش کند.

امروز نشریه مارکا خبری منتشر کرد و مدعی شد که منچستریونایتد به دنبال هافبک بزرگ رئال مادرید است و می‌خواهد با پیشنهاد وسوسه‌برانگیز کاسمیرو را به خدمت گیرد.

هافبک رئال مادرید می‌تواند منچستریونایتد را نجات دهد؟

نشریه مادریدی نوشت: «رئال مادرید هنوز پیشنهادی رسمی برای انتقال کاسمیرو دریافت نکرده ولی آنچلوتی رابطه‌ای بسیار نزدیک با این بازیکن برزیلی دارد. هیچ کس در باشگاه نمی‌خواهد او به فروش برسد ولی هیچ کس نمی‌تواند آینده را پیشبینی کند.در رئال مادرید همه می‌دانند که تا آخرین روز باید مراقب بود تا بازیکن شما به فروش نرسد.»

مارکا در ادامه نوشت که باشگاه رئال مادرید ۷ هافبک دارد و از همه آنها در بازی مقابل آلمریا استفاده کرد. کروس پیش از ورود کاسمیرو به زمین مسابقه در پست هافبک تدافعی بازی کرد و شوامنی، خرید جدید رئال برای اولین بار در ترکیب اصلی قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *