انگشت اتهام پوچتینو به سمت داور

اخبار رئال مادرید : مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم پاری‌سن‌ژرمن پس از حذف شاگردانش از لیگ قهرمانان اروپا انگشت اتهام را به سمت داور گرفت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

انگشت اتهام پوچتینو به سمت داور

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تیم پاری‌سن‌ژرمن پس از باخت ۳ بر یک تیمش در خانه رئال مادرید در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و حدف از این رقابت‌ها گفت: «گل اول حریف روند بازی را کاملاً عوض کرد. برای یک ساعت، ما برتر از رئال مادرید بودیم، اما بعد از آن گل جو ورزشگاه تغییر کرد. ما بعد از آن گل مرتکب اشتباهاتی شدیم و نمی‌توانیم آن را کتمان کنیم. بدترین احساس این است که می‌دانیم تیم برتر میدان بودیم، اما در عرض ۱۰ دقیقه بازی را باختیم.»

سرمربی آرژانتینی پی‌اس‌جی افزود: «پاری‌سن‌ژرمن سال‌هاست که دارد برای قهرمانی در اروپا تلاش می‌کند. من واقعاً متأسف و ناراحتم که امسال هم نمی‌توانیم این هدف را محقق کنیم، اما فوتبال همین است و چنین اتفاقاتی در آن رخ می‌دهد. چند هفته آینده برای ما سخت خواهد گذشت.»

پوچتینو سپس به انتقاد از عملکرد داور برای سالم تشخیص دادن گل اول رئال مادرید پرداخت. به نظر او برخورد بنزما با جانلوئیجی دوناروما سنگربان حریف که منجر به لو رفتن توپ توسط سنگربان ایتالیایی شد، خطا بوده است. او گفت: «باورم نمی‌شود که VAR خطا روی دوناروما را ندید و به داور هم اعلام نکرد که صحنه را بازبینی کند. من واقعاً درک نمی‌کنم. خطای بنزما کاملاً واضح بود و از هر زاویه‌ای نگاه می‌کردید تشخیص می‌دادید. محال است که درباره این بازی صحبت کنید و نخواهید هیچ حرفی درباره اشتباه فاحش داور بزنید، اشتباهی که قبول آن سخت است. باور نمی‌کنم که در سال ۲۰۲۲ هم هنوز چنین اتفاقاتی در فوتبال رخ می‌دهد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *