هنوز با رئال مادرید قرارداد دارم

هنوز با رئال مادرید قرارداد دارم

اخبار رئال مادرید : آینده دنی سبایوس، هافبک اسپانیایی رئال مادرید در هاله ای از ابهام قرار گرفته است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

دنی سبایوس فصل گذشته و در تفکرات کارلو آنچلوتی نیز جایی نداشته و اغلب مسابقات رئال مادرید را از روی نیمکت تماشا کرد. این هافبک جوان و اسپانیایی از زمان انتقال به رئال مادرید هنوز قادر به پیدا کردن جای ثابت در ترکیب اصلی این تیم نبوده و انتقال قرضی و دو ساله ای به آرسنال را نیز تجربه کرد. حالا شایعات دوباره حاکی از احتمال جدایی دنی سبایوس و بازگشت او به صورت قرضی به باشگاه بتیس است، اما خود این بازیکن این اخبار را تلویحا تکذیب کرد.

دنی سبایوس در این رابطه گفت: “وقتی هنوز با باشگاه رئال مادرید قرارداد دارم، صحبت کردن در مورد انتقال به رئال بتیس بی احترامی به آنها خواهد بود.”

چندی قبل نشریه مارکا در گزارشی مدعی شد ستاره های بزرگ و نامدار رختکن رئال مادرید خواهان ماندن دنی سبایوس در ترکیب این تیم برای فصل بعد شده و این موضوع را به گوش کارلو آنچلوتی رسانده اند. البته رئال مادرید چندی قبل با رقمی در حدود 100 میلیون یورو موفق به جذب اورلین شوامنی، هافبک فرانسوی و جوان موناکو شد و این نشان می دهد که کار دنی سبایوس برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت رئال مادرید برای فصل دشوارتر از قبل خواهد بود. گزینه بازگشت به رئال بتیس هنوز در مقابل این بازیکن و کادر فنی رئال مادرید قرار دارد و ممکن است فصل بعد نیز دنی سبایوس به صورت قرضی در تیم دیگری توپ بزند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *