مهمان ویژه برای کاسیاس در زادگاهش

مهمان ویژه برای کاسیاس در زادگاهش

اخبار رئال مادرید : ایکر کاسیاس دروازه بان اسبق رئال مادرید و تیم ملی اسپانیا همیشه احترام ویژه ای برای زادگاهش “ناوالاکروز” قائل بوده است و همواره برای تعطیلات به این منطقه می رود و حتی برخی دوستان سرشناس خود را هم به آن جا دعوت می کند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

این بار ایکر کاسیاس تصمیم گرفت که آلخاندرو سانز یکی از مشهورترین خوانندگان اسپانیایی را به زادگاهش دعوت کند. کاسیاس تصویری از خودش در کنار سانز در روستای پدری خود منتشر کرده و نوشته است:” مهمان هایی که روزت را شاد می کنند. نابغه نوابغ، دوست خوبم آلخاندرو سانز. ناوالاکروز پذیرای توست.” که سانز نیز در پاسخ به وی نوشته است:” عاشق روستا و مردمت هستم.”

رفاقت کاسیاس و آلخاندرو سانز به سالها پیش برمی گردد. در سال 2012 ایکر و همسر سابقش سارا کاربونرو به عمارت این خواننده در میامی سفر کردند. در روستای ناوالاکروز 221 نفر اقامت می کنند. این روستا فقط 45 دقیقه تا کوه های آویلا فاصله دارد. ایکر سعی می کند که به دور از هیاهوها هر تابستان به این منطقه برود و با دوستان و اقوامش وقت بگذراند. ایکر گاهی فوتبال بازی می کند و گاهی دوچرخه سواری انجام می دهد. کاسیاس در سال 2021 برای مهار آتش سوزی بیش از 20 هزار هکتار از زمین های این منطقه کمک های مالی انجام داده بود. کاسیاس سال 2010 عنوان “پسر خلف ناوالاکروز” را دریافت کرد و در زادگاهش به شدت محبوب است. پسرعمویش در این منطقه یک رستوران دارد که برای لوگوی رستوران از یکی از توپگیری های ایکر استفاده کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *