برنامه ویژه رئال مادرید در ادامه نقل و انتقالات برای فصل بی‌ سابقه

برنامه ویژه رئال مادرید در ادامه نقل و انتقالات برای فصل بی‌ سابقه

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید می خواهد در ادامه پنجره نقل و انتقالات، دو بازیکنی که قصد جدایی دارند را برای بازی های زیادی که در فصل 2022/23 وجود دارد، نگه دارد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

این فصل قرار است به طور به یادماندنی و بی سابقه‌ای یک فصل طولانی در لالیگا باشد. علت اول این است که برای اولین بار فصل در ژوئن به پایان خواهد رسید. وقفه جام جهانی در اواسط فصل برای تیم ها بسیار مشکل ساز خواهد بود. به خصوص برای تیم هایی که بازیکنان ملی پوش زیادی دارند و به طور جدی در چند تورنمنت حضور دارند و مدعی هستند. پس ظاهرا رئال مادرید بیشتر از همه به دردسر افتاده است.

به همین دلیل به نظر می رسد برنامه‌های باشگاه مادریدی درحال تغییر است. در ابتدا به نظر می رسید بازیکنانی مانند دنی سبایوس و مارکو آسنسیو قصد ترک باشگاه را داشته باشند و احتمالا لوس بلانکوس هم درصورت دریافت پیشنهادات خوب راضی به فروش آنها خواهد شد اما اکنون این کار دیگر جزو اولویت‌های باشگاه نیست.

روزنامه آ اس ادعا کرد برنامه جدید کارلو آنچلوتی این است که قبل از شروع مسابقات تا جایی که می تواند بازیکنان تیم را نگه دارد و اگر این بازیکنان از بازی در رئال مادرید راضی باشند همه به هدف خود خواهند رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *