واکنش مشکوک رئال مادرید؛ بازگشت رونالدو؟

واکنش مشکوک رئال مادرید؛ بازگشت رونالدو؟

اخبار رئال مادرید : صفحه رسمی رئال مادرید تصاویری از روزهای درخشان کریستیانو رونالدو را به اشتراک گذاشته است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

چهار سال از روز جدایی کریستیانو رونالدو از رئال مادرید بعد از سپری کردن 9 سال پرافتخار و تبدیل شدن به بهترین گلزن این باشگاه پرافتخار می گذرد. در این چهار سال حداقل اوضاع برای ستاره پرتغالی که چندان خوب پیش نرفته و او در تورنمنت محبوب خود یعنی لیگ قهرمانان، حتی موفق به راهیابی به مرحله نیمه نهایی با یوونتوس و منچستریونایتد نشده است.

دیشب اخباری در مورد تمایل کریستیانو رونالدو به جدایی از جمع بازیکنان شیاطین سرخ بعد از تنها یک سال منتشر شد. این بازیکن پرافتخار از اوضاع حاکم بر اولدترافورد راضی نبوده و معتقد است اراده ای محکم برای تغییر شرایط در این باشگاه برای فصل بعد وجود ندارد. اما در ساعات اخیر از رئال مادرید به عنوان یکی از مقاصد احتمالی کریستیانو رونالدو نام برده شده است.

مدافع عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، در فصل تابستان در جذب کیلیان امباپه ناکام ماند و هنوز مهاجمی به ترکیب این تیم برای فصل بعد اضافه نشده است. بر همین اساس شایعاتی در مورد احتمال بازگشت کریستیانو رونالدو بعد از چهار سال به برنابئو برای فصل بعد منتشر شده است.اما جالب اینجاست صفحه رسمی رئال مادرید ساعتی قبل بخشی از گل های تاریخی و فراموش نشدنی کریستیانو رونالدو در لیگ قهرمانان با لباس رئال مادرید را به اشتراک گذاشته و از عبارت “داستان عاشقانه” نیز استفاده کرده است. هواداران رئال مادرید نیز پای این پست اغلب خواهان بازگشت این ستاره پرتغالی و تکرار این روزهای درخشان در لباس این باشگاه شده اند.

در سال های اخیر چندین بار شایعه انتقال دوباره کریستیانو رونالدو به رئال مادرید منتشر شده و دستمزد بالا و سن و سال او باعث شده مدیران باشگاه تمایلی به پیگیری این داستان نشان ندهند. اما همین پست نیز باعث امیدواری هواداران رئال مادرید به بازگشت کریستیانو رونالدو بعد از چهار سال شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *