روزی که رونالدو به شماره 7 رئال مادرید تبدیل شد

روزی که رونالدو به شماره 7 رئال مادرید تبدیل شد

اخبار رئال مادرید : 12 سال پیش در چنین روزی بود که کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی حال حاضر منچستر یونایتد پیراهن شماره 7 رئال مادرید را به دست آورد و بدین ترتیب تبدیل به بازیکن شماره 7 رئال مادرید شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

در چنین روزی در سال 2010 میلادی بود که پیراهن شماره 7 رئال مادرید به کریستیانو رونالدو رسید و بدین ترتیب او دوره ای را آغاز کرد که تبدیل به یک نماد در رئال مادرید شد به طوری که شماره 7 رئال مادرید هنوز هم یک شماره اسطوره ای در رئال مادرید است و وقتی نام شماره 7 رئال مادرید می افتد، اکثرا به طور ناخودآگاهی یاد کریستیانو رونالدو می افتند.

البته کریستیانو رونالدو در تابستان 2009 بود که از منچستر یونایتد به رئال مادرید پیوست اما او در زمانی که تازه به رئال مادرید پیوسته بود، پیراهن شماره 9 رئال مادرید را بر تن می کرد چرا که در آن زمان هنوز رائول گونزالس در رئال مادرید حضور داشت و بدین ترتیب شماره 7 رئال مادرید توسط یکی دیگر از اسطوره های مادریدی ها اشغال بود.

در سال 2010 و در چنین روزی وقتی که رائول از رئال مادرید جدا شده بود و راهی شالکه شده بود، پیراهن شماره 7 رئال مادرید به رونالدو رسید و فوق ستاره پرتغالی در سال های آینده با شکستن رکورد رائول آقای گل تاریخ رئال مادرید شد.

رونالدو با شماره 7 رئال مادرید 403 بازی انجام داد و 417 گل به ثمر رساند و 119 پاس گل داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *