عکس؛ اولین رویارویی کاسمیرو با رونالدو در منچستر یونایتد

عکس؛ اولین رویارویی کاسمیرو با رونالدو در منچستر یونایتد

اخبار رئال مادرید : کارلوس هنریکه کاسمیرو که با مبلغی حدود 70 میلیون یورو از رئال مادرید به منچستر یونایتد رفته است اکنون برای اولین بار در تمرین منچستر یونایتد حضور پیدا کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

نکته مهم حضور کاسمیرو در تمرین منچستر یونایتد این بوده که این ستاره برزیلی برای اولین بار در منچستر یونایتد با کریستیانو رونالدو روبرو شده است. در واقع کاسمیرو و رونالدو سال ها در رئال مادرید با هم هم‌تیمی بودند و موفقیت های زیادی از جمله قهرمانی های پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا را به دست آوردند. اکنون آن ها دوباره با هم هم‌تیمی شده اند. این بار در منچستر یونایتد؛ تیمی که شرایطش با رئال مادرید بسیار متفاوت است و در حال حاضر در لیگ اروپا حضور دارد و خبری از بازی در لیگ قهرمانان اروپا نیست.

کاسمیرو و رونالدو در رئال مادرید هم رفاقتی ویژه داشتند و بسیار به هم نزدیک بودند. در واقع رونالدو، کاسمیرو و مارسلو در رئال مادرید و در سفر های مختلف همواره کنار هم دیده می شدند و بازیکنانی بودند که مشخص بود یک دوستی نزدیک دارند و اکنون با آمدن کاسمیرو به منچستر یونایتد، دوباره او کنار رونالدو قرار گرفته و این دوستی همچنان ادامه داد. باید دید که آن ها در کنار هم در منچستر یونایتد چه عملکردی خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *