اولین تصاویر از هافبک 70 میلیونی با پیراهن منچستریونایتد

اولین تصاویر از هافبک 70 میلیونی با پیراهن منچستریونایتد

اخبار رئال مادرید : کاسمیرو هافبک برزیلی که در این تابستان با 15+70 میلیون یورو از رئال مادرید به منچستریونایتد رفته، با هر سه پیراهن شیاطین سرخ برای فصل جدید عکس گرفت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

ملی پوش برزیلی دوشنبه با یونایتد قرارداد بست و پیش از بازی شیاطین سرخ و لیورپول در اولدترافورد معارفه شد.وی پس از عکس گرفتن با پیراهن های یونایتد با سایت این باشگاه نیز گفتگو کرد.

کاسمیرو در مورد انتقالش به یونایتد گفته است:” فرصت آغاز چالشی جدید برای منچستریونایتد و حضور در لیگ انگلیس برای من بسیار هیجان انگیز است. با مربیان بسیار بزرگی در دوران فوتبالم کار کرده ام و با اریک نیز ملاقات کردم و ایده هایش را شنیدم. به شدت انگیزه دارم تا هر چه زودتر با او و کادرش کار کنم و در کنار هم تیمی هایم در سال های آینده باشم. دوران زیبایی را در مادرید به پایان رساندم و حالا آماده شروع دورانی جدید در منچستریونایتد می شوم و مصمم تر از همیشه برای پیروزی و کسب جامها خواهم بود و می خواهم که هواداران به ما برای کسب جامها در این باشگاه بزرگ افتخار کنند. همه می دانند که منچستریونایتد چه تاریخچه ای دارد و در دنیا برای هواداران چه مفهومی دارد. باعث افتخار است که در یونایتد حضور داشته باشم و آماده ام تا با تمام قوا به تیم برای دستیابی به اهدافش کمک کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *