دروازه‌بانی که 3 قهرمانی چمپیونزلیگ دارد راهی سری آ می‌شود؟

دروازه‌بانی که 3 قهرمانی چمپیونزلیگ دارد راهی سری آ می‌شود؟

اخبار رئال مادرید : دروازه بان سابق رئال مادرید کیلور ناواس در آستانه انتقال به سری آ قرار دارد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

به نظر می رسد دروازه بان کاستاریکایی، کیلور ناواس دوران خود را در پاریس به پایان رسانده است. درست مثل اتفاقی که در رئال مادرید رخ داد، باشگاه او تصمیم گرفته بازیکن جوان تری را جایگزین او کند.

ناواس ۳۵ ساله تا قبل از آمدن تیبو کورتوا شماره یک رئال مادرید بود. بعد از سپری کردن یک فصل بدون داشتن گزینه‌های زیادی به پاری سن ژرمن پیوست اما تابستان گذشته پاریسی ها جانلوییجی دوناروما را به تیم آورده و دقایق بازی را تقسیم کردند. سرمربی جدید پی اس جی کریستوفر گالتیه صراحتا نشان داده که انتخاب اول او دروازه بان ایتالیایی است.

به گفته روزنامه اکیپ فرانسه، ناواس سرنوشت خود را پذیرفته و با انتقال به تیم ایتالیایی ناپولی موافقت کرده است. ناپولی سالواتوره سیریگو که او هم دروازه بان سابق پی اس جی بوده و الکس مرت را در لیست ذخیره های خود دارد که باعث می شود ناواس شانس خوبی در ترکیب اصلی داشته باشد.

به نظر می رسد ناواس بدون اینکه بخاطر عملکرد ضعیف کنار گذاشته شود بار دیگر به دلایلی که مقصر آنها نبوده از تیم جدا می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *