رونمایی از پیراهن جدید برزیل با حضور ستاره رئال مادرید

رونمایی از پیراهن جدید برزیل با حضور ستاره رئال مادرید

اخبار رئال مادرید : تیم ملی برزیل از پیراهن های اصلی و دوم خود در جام جهانی2022 قطر رونمایی کرده است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

جام جهانی برای برزیل حائز اهمیت بالایی است. آنها سالهاست که در این تورنمنت موفق نبوده اند و در مسابقات قطر با نسل جدید خود به دنبال طلسم شکنی هستند. در حقیقت بازیکنانی همچون تیاگو سیلوا، نیمار و کاسمیرو همچنان از نسل قدیمی در ترکیب حضور دارند و البته جوان هایی نظیر وینیسیوس، رودریگو گوئس و… به دنبال اثبات خودشان هستند تا جایگاهی در ترکیب پیدا کنند.

وینیسیوس جونیور فصل شاهکاری را در رئال مادرید داشت و به نظر می رسد که وقتش رسیده که در تیم ملی برزیل هم خودی نشان بدهد. در حقیقت تیته مجبور شده که پست نیمار را عوض کند و او را به مرکز ببرد تا وینی بتواند در پست محبوبش یعنی بال چپ بازی کند. رودریگو گوئس دیگر جواهر برزیلی رئال است که درخشش او در مقطع پایانی فصل گذشته و گلهایش در وقت های اضافه بازی رئال مادرید و سیتی نگاه های زیادی را به خود جلب کرد. محبوبیت رودریگو باعث شده تا فدراسیون فوتبال برزیل از این بازیکن برای معرفی پیراهن اصلی سلسائو استفاده کند. البته کوتینیو ستاره دیگر تیم ملی برزیل است که از او برای معرفی پیراهن دوم و آبی رنگ استفاده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *