دو خرید جدید رئال مادرید و انجام اولین بازی در ال کلاسیکوی دوستانه

دو خرید جدید رئال مادرید و انجام اولین بازی در ال کلاسیکوی دوستانه

اخبار رئال مادرید : ال کلاسیکوی دوستانه میان رئال مادرید و بارسلونا از ساعت 7:30 صبح امروز (یکشنبه دوم مرداد) در لاس وگاس آمریکا برگزار شد که این بازی را در نهایت بارسلونا با نتیجه یک بر صفر به سود خود به پایان برد و ژاوی نشان داد که به خوبی در حال آماده سازی تیم خود برای فصل جدید است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

در بارسلونا این رافینیا بود که تک گل بازی را در دقیقه 27 به ثمر رساند و بدین ترتیب خرید جدید بارسا بود که در ال کلاسیکو گلزنی کرد. اما دو خرید جدید رئال مادرید که در این تابستان انجام شده اند هم در این بازی حضور داشتند. یکی از آن ها آنتونیو رودیگر، مدافع آلمانی بود که از چلسی به رئال مادرید پیوسته است. این بازیکن با اتمام قراردادش با چلسی به رئال مادرید پیوست و بدین ترتیب اکنون یک نیمه مقابل بارسلونا بازی کرد که البته بیشتر در پست مدافع چپ دیده می شد، پستی که چندان برای او معمول نیست.

بازیکن دیگر اولین شوامنی بود که در این بازی او هم یک نیمه به میدان رفت. شوامنی با مبلغی حدود 80 میلیون یورو از موناکو به رئال مادرید آمده است. این هافبک فیزیکی بیشتر در نقش های دفاعی می تواند به تیم کمک کند و باید دید که برنامه آنچلوتی برای استفاده از او در طول فصل چیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *