انتقاد کارلتو از بازیکنان جوان رئال‌ مادرید اشتباه از خودمان بود

انتقاد کارلتو از بازیکنان جوان رئال‌ مادرید اشتباه از خودمان بود

اخبار رئال مادرید : کارلو آنچلوتی سرمربی رئال مادرید به برتری سخت تیمش مقابل آلمریای تازه صعود کرده به لالیگا واکنش نشان داد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.کارلو آنچلوتی که شاگردانش در هفته اول فصل جدید لالیگای اسپانیا موفق شدند در خانه آلمریا به برتری ۲-۱ برسند و شروع خوبی در این رقابت‌ها داشته باشند، پس از این بازی با اشاره به دریافت گل اول بازی توسط تیمش در دقیقه ۶ روی اشتباه خط دفاعی‌اش گفت: «ما انتظار داشتیم که بازی سختی در اینجا داشته باشیم و با یک اشتباهی که در خط دفاعی مرتکب شدیم کار را برای خودمان سخت کردیم، چیزی که می‌توانستیم از وقوعش جلوگیری کنیم. از آن به بعد سختی کشیدیم و بازیکنان آلمریا هم خیلی خوب دفاع کردند. ما شوت‌های زیادی به سمت دروازه آنها زدیم و وقتی گل اول را به ثمر رساندیم، کار برای‌مان راحت‌تر شد.»

وی همچنین درباره مدافع اتریشی‌اش که یک دقیقه پس از ورودش به میدان و در دقیقه ۷۵ از روی ضربه ایستگاهی گل برتری رئال مادرید را به ثمر رساند، اظهار داشت: «قرار بود کریم بنزما یا تونی کروس آن ضربه ایستگاهی را بزنند، اما آلابا می‌تواند از آن زاویه به خوبی از پس آن بربیاید، بنابراین تصمیم گرفتیم که دیوید پشت آن ضربه بایستد. آسان نبود به کریم و تونی بگوییم که آلابا می‌خواهد ضربه ایستگاهی را بزند، البته این را بابت شوخی گفتم.»

سرمربی رئال مادرید در ادامه درباره بازیکنان جوانش از جمله کاماوینگا و چوامنی که در این بازی انتظارات را برآورده نکردند، خاطرنشان کرد: «بازیکنان جوان ما آنطور که معمولا بازی می‌کنند، بازی نکردند. شاید این بازی از نظر احساسی برای آنها سخت بود. آنها بد عمل نکردند، اما می‌توانستند بهتر بازی کنند. دلیل تعویض کاماوینگا بین دو نیمه، سر زدن اشتباهی از جانب او نبود، بلکه به این خاطر دست به این تعویض زدیم چون ما در نیمه دوم انتظار ضدحملات خطرناک‌تری از سوی آلمریا را داشتیم.»

کارلتو در ادامه درباره آینده مهاجم ۲۶ ساله‌اش که در این دیدار بازی نکرد، گفت: «آسنسیو تا زمانی که بازیکن رئال مادرید باشد، بازیکن رئال مادرید است. اگر او لیاقت بازی را داشته باشد، بازی خواهد کرد. مارکو فصل گذشته گل‌های زیادی به ثمر رساند و اغلب گل اول تیم را به ثمر رساند. ما باید تا ۳۱ آگوست (۹ شهریور – روز پایانی نقل‌وانتقالات) صبر کنیم تا ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.»

رئال مادرید در بازی بعدی خود در تاریخ ۳۰ مرداد میهمان سلتاویگو خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *