عکس؛ 3 ستاره‌ای که در رئال مادرید بهترین بازیکن سال اروپا شده‌اند

عکس؛ 3 ستاره‌ای که در رئال مادرید بهترین بازیکن سال اروپا شده‌اند

اخبار رئال مادرید : شب گذشته مراسم انتخاب بهترین های سال فوتبال اروپا در کنار مراسم قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و کریم بنزما به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بنزما اولین بازیکنی از رئال مادید نیست که این جایزه را می برد چرا که لوکا مودریچ در سال 2018 این جایزه را برده بود. رونالدو هم سه بار در مجموع این جایزه را برده است و در رئال مادرید هم موفق به فتح جایزه بهترین بازیکن سال فوتبال اروپا شده است.

در واقع کریستیانو رونالدو، لوکا مودریچ و کریم بنزما سه بازیکنی از رئال مادرید هستند که جایزه بهترین بازیکن سال اروپا را به دست آورده اند. رئال مادرید در این زمینه رکورد دار است چرا که هیچ تیمی به اندازه رئال مادرید بازیکن نداشته است که بتواند جایزه بهترین بازیکن سال اروپا را به دست بیاورد و اکنون رئال مادرید با داشتن سه بازیکن در این زمینه رکورد دار است.

کریم بنزما در حال حاضر فصل جدید را هم خوب شروع کرده است و اگر بتواند این روند خوب خود را همچنان ادامه دهد بعید نیست که بتواند این جایزه را در سالر بعد هم تکرار کند. او در حال حاضر در آستانه فتح توپ طلای 2022 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *