جایزه ویژه برای بنزما پیش از شروع سوپرکاپ اروپا

جایزه ویژه برای بنزما پیش از شروع سوپرکاپ اروپا

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید و اینتراخت فرانکفورت از ساعت 23:30 امشب (چهارشنبه) به وقت ایران در بازی سوپرجام اروپا به مصاف هم می روند و باید دید که در این بازی چه نتیجه ای به دست می آید و در نهایت جام را کدام تیم بالای سر می برد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید به عنوان قهرمان فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا پا به این بازی گذاشته است و اینتراخت فرانکفورت به عنوان قهرمان لیگ اروپا به سوپرکاپ رسیده است. پیش از شروع بازی فینال، یک جایزه ویژه به کریم بنزما داده شد و در معرض نمایش قرار گرفت.

در واقع کریم بنزما به عنوان بهترین بازیکن فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا شناخته شد و جایزه بهترین بازیکن لیگ قهرمانان اروپای 2021/22 به او اهدا شد. کریم بنزما با 15 گلِ زده توانست آقای گل فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا شود و اکنون جایزه ویژه بهترین بازیکن تورنمنت لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته را هم از آن خود کرده است.

البته این جایزه در برابر جایزه ای که بنزما در انتظارش است ناچیز است. در حقیقت کریم بنزما مدعی اصلی توپ طلا است و منتظر است تا قبل از رقابت های جام جهانی توپ طلای سال 2022 را به دست بیاورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *