مرد 33 ساله‌ای که از کنار زمین نقش مهمی در موفقیت رئال مادرید دارد

مرد 33 ساله‌ای که از کنار زمین نقش مهمی در موفقیت رئال مادرید دارد

اخبار رئال مادرید : داویده آنچلوتی، پسر کارلو آنچلوتی در موفقیت های اخیر رئال مادرید نقشی اساسی داشت. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید از فصل گذشته با شگفتی سازی های متعدد به قله فوتبال اروپا بازگشت. کریم بنزمای فوق العاده، لوکا مودریچِ الهام بخش و تیبو کورتوای شکست ناپذیر سه مهره کلیدی رئال مادرید در این موفقیت ها بودند.

با این حال بسیاری از موفقیت ها به خاطر عملکرد مطلوب کادر فنی به دست آمده است. کارلو آنچلوتی تابستان گذشته از اورتون به جمع مادریدی ها بازگشت و پیشرفت های زیادی در این تیم ایجاد کرد.

در گزارشی که اخیرا توسط رسانه Relevo منتشر شده است، نقش داویده آنچلوتی، پسر و دستیار آنچلوتی به خوبی بیان شده است. تصور می‌شود که داویده کلید این پیشرفت‌ها است و پدرش را به سمت طرح‌های تاکتیکی مدرن‌تر سوق داده است.

در بازی مقابل آلمریا در هفته اول لالیگا 2022/23، این داویده بود که از کارلو خواست تا آلابا را سریع‌تر به زمین بازی بفرستد چرا که رئال مادرید یک ضربه ایستگاهی را نزدیک به محوطه جریمه به دست آورده بود. آلابا در اولین لمس توپ خود کاشته را به گل تبدیل کرد و لوس بلانکوس پیروز آن مسابقه شد.

داویده درباره نقش خود و تاثیری که روی پدرش دارد در یک پادکست گفته است:” هدف من ایجاد شک و تردیدهای زیادی است. من اینجا نیستم که بگویم “بله، بله، بله”، من مثل هر کمک مربی دیگری اینجا هستم، من بیشتر از بقیه اعتماد به نفس دارم که بگویم “نه، من با شما موافق نیستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *