پیراهن جدیدی که رئال مادرید مقابل سلتاویگو به تن می‌کند

پیراهن جدیدی که رئال مادرید مقابل سلتاویگو به تن می‌کند

اخبار رئال مادرید : رئال مادرید با دستور لالیگا مجبور است که در هفته دوم لالیگا از پیراهن متفاوتی استفاده کند. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید تا کنون از پیراهن دوم خود به رنگ مشکی رونمایی نکرده بود و آدیداس ترجیح می داد که رئال فعلا از پیراهن دیگری استفاده کند اما تداخل رنک پیراهن های دیگر رئال مادرید (سفید و بنفش) با رنگ پیراهن اصلی سلتاویگو (آبی آسمانی) باعث شد تا لالیگا به رئال مادرید دستور بدهد که در بازی شنبه شب از پیراهن مشکی رنگ خود استفاده کند. بدین ترتیب آدیداس مجبور است که زودتر از موعد انتظار پیراهن دوم رئال مادرید را مورد رونمایی قرار بدهد.

رئال مادرید به علت روند بازسازی برنابئو از لالیگا خواسته بود که در سه هفته اول مسابقات مهمان باشد. رئال مادرید در بازی آغازین فصل مقابل آینتراخت فرانکفورت در سوپرجام اروپا پیراهن اصلی خود به رنگ سفید را به تن کرد. تیم آنچلوتی در هفته اول لالیگا مقابل آلمریا نیز پیراهن سوم خود به رنگ بنفش را به تن کرد اما برای بازی هفته سوم، مجبور است که از پیراهن مشکی استفاده کند و بدین ترتیب رئال مادرید بعد از گذشت سه بازی از فصل مجبور شده که از سه پیراهن مختلف استفاده کند.

رئال مادرید از سلتا خواسته بود که شنبه پیراهن دومش را در بالایدوس به رنگ مشکی بپوشد که این درخواست با مخالفت لالیگا مواجه شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *