هافبک آکادمی رئال مادرید در راه کادیز

هافبک آکادمی رئال مادرید در راه کادیز

اخبار رئال مادرید : کادیز در یک قدمی خرید قرضی آنتونیو بلانکو هافبک کاستیا قرار دارد. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

در حقیقت بلانکو قرار است که قرضی از رئال مادرید راهی کادیز شود که بند خرید در قراردادش وجود نخواهد داشت. به نظر می رسد که تا ساعات آینده این انتقال رسمی شود.

کادیز یک رقیب سرسخت برای این انتقال داشت. در حقیقت ختافه به شدت به دنبال خرید بلانکو برای جانشینی آرامباری بود اما حالا به نظر می رسد که بلانکو در مسیر ختافه قرار دارد.

آنتونیو بلانکو 22 ساله متولد شهر کوردوبا است. او هافبکی عضلانی و با استعداد و کاپیتان کاستیا است که برخی او را با توجه به سبک بازیش، جانشین کاسمیرو می دانستند. او اولین بازیش در تیم بزرگسالان رئال مادرید را در فصل 21-2020 مقابل ختافه داشت و البته در مقابل کادیز هم در همان فصل بازی کرد.

بلانکو بدین ترتیب می تواند پنجمین خرید تابستانی کادیز باشد. آنها خرید کنیا اور مابیل، چوست، سان امتریو و روبن آلکاراز را هم نهایی کردند. ویکتور چوست محصول آکادمی رئال مادرید است که نیمی از حق انتقالش با یک میلیون یورو به کادیز فروخته شد.

کادیز از طرفی در تلاش است تا یک بال چپ را هم به خدمت بگیرد که لوئیز ریوخا اصلی ترین گزینه آنهاست. انها به خاطر مشکلات مالی قید خرید رابرت کندی را زده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *