رومنیگه: بابت انتقال آلابا به رئال مادرید عذر می‌خواهم

اخبار رئال مادرید : گروهی از هواداران اتلتیکومادرید به تلافی اظهارات طعنه‌آمیز اخیر دروازه‌بان سابق‌شان به پلاک یادبود او در حومه ورزشگاه واندا متروپولیتانو آسیب رساندند.برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید. 

رومنیگه: بابت انتقال آلابا به رئال مادرید عذر می‌خواهم

به گزارش اخبار رئا مادرید، نقش کلیدی‌ای که دو بایرن مونیخی سابق، دیوید آلابا و تونی کروس در قهرمانی رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا ایفا کردند، سبب شد که بار دیگر هواداران باواریایی‌ها افسوس از دست دادن این دو ستاره ارزشمندشان را بخورند. در واقع این موضوع موجب به راه افتادن موجی از انتقادات علیه مدیران بایرن مونیخ بابت از دست دادن دو بازیکنی شد که شاید با ماندن‌شان می‌توانستند موجب ثبت افتخارات قاره‌ای بیشتری برای باواریایی‌ها شوند.

یکی از دلایل اصلی انتقال کروس و آلابا به رئال مادرید افزایش حقوق آنها پس از عدم تلاش باشگاه بایرن مونیخ برای جلب نظر‌شان بود. موضع سرسختانه مدیران باشگاه بایرن مونیخ برای باج ندادن به بازیکنانی که انتظاراتی فراتر از ساختارهای مالی تعریف شد.

در این باشگاه داشتند، سبب شد که دو تن از مهره‌های کلیدی این تیم ترجیح دهند به لالیگا بروند و در این میان یکی از افرادی که بیش از همه در معرض انتقاد قرار گرفت، کارل هاینتس رومنیگه، مدیر اجرایی سابق بایرن مونیخ بوده است. او هم اکنون اعتراف کرده که تصمیمش برای آزاد گذاشتن آلابا اشتباه بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *