آنچلوتی: هیچ‌ کس در دنیا جای کریم را نمی‌ گیرد

آنچلوتی: هیچ‌ کس در دنیا جای کریم را نمی‌ گیرد

اخبار رئال مادرید : کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید، مدعی شد در مجموع از عملکرد تیمش مقابل بارسلونا راضی است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

رئال مادرید در روزی که کریم بنزما را در اختیار نداشت و در خط حمله اصلا خوب ظاهر نشد، با یک گل در دیداری دوستانه برابر بارسلونا شکست خورد. کارلو آنچلوتی، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید، در پایان این دیدار در مورد غیبت کریم بنزما و شرایط ادن هازارد توضیح داد و عملکرد آنتونی رودیگر برابر بارسلونا را راضی کننده توصیف کرده است.

کارلو آنچلوتی گفت: “بازی خوبی ارائه دادیم و مخصوصا در نیمه اول بازیکنان از انرژی بالایی برخوردار بودند. سعی کردم بازیکنان جدید را در ترکیب قرار دهم تا با شرایط بازی برابر رئال مادرید تطبیق پیدا کنند. جریان مسابقه در نیمه اول برابر بود و سعی کردم به همه بازیکنان دقایقی را اختصاص دهم. در نهایت من از عملکرد تیم در برابر یک رقیب بسیار قوی راضی هستم.

البته در ابتدای بازی کمی در بخش دفاعی آسیب پذیر بودیم. واضح است که وقتی بازیکنانی مثل کاسمیرو، تونی کروس و لوکا مودریچ را وارد ترکیب می کنید شرایط راحت‌تر می شود، اما من می خواستم به جوانان اجازه خودنمایی بدهم. این گروه اولین باری که با هم بازی کردند، اما از نظر دفاعی خیلی خوب یکدیگر را پیدا کردند و نمایش راضی کننده‌ای داشتند. شرایط ترکیب فشرده است، ما بازیکنان فراوان و ترکیب بهتری نسبت به فصل گذشته داریم و البته شدت تمرینات نیز افزایش یافته است.

عملکرد تونی رودیگر؟ من سبک بازی رودیگر در پست دفاع کناری را خیلی دوست داشتم. من دیوانه نیستم و می دانم که این پست اصلی او نیست، اما رودیگر بسیار باهوش است و می تواند در آن پست نیز بازی کند یا جای خود را با داوید آلابا عوض کند.

مصدومیت کریم بنزما؟ او 45 دقیقه مقابل کلاب آمریکا بازی خواهد کرد. من تیمی را که در سوپرجام بازی می کند آزمایش خواهم کرد و البته هیچکس در دنیا نیست که بتواند جای کریم را بگیرد.

شرایط ادن هازارد؟ او می تواند در پست های زیادی بازی کند و همچنین باید خود را با پست شماره 9 کاذب وفق دهد. هازارد به دقایق بیشتری نیاز دارد تا شرایط خود را بهبود بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *