صحبت‌ های آنچلوتی درباره کامبک زدن مقابل آلمریا و عملکرد خرید های جدید

صحبت‌ های آنچلوتی درباره کامبک زدن مقابل آلمریا و عملکرد خرید های جدید

اخبار رئال مادرید : کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید از عملکرد شاگردانش مقابل آلمریا نسبتاً راضی است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

ساعت 00:30 بامداد دوشنبه تیم‌های آلمریا و رئال مادرید از چهارچوب هفته نخست لالیگا مقابل هم صف آرایی کردند. در نیمه اول آلمریا با پیروزی یک بر صفر به رختکن رفت، اما تعویض‌های آنچلوتی در نیمه دوم باعث شد تا لوس بلانکوس به پیروزی دو بر یک برسد.

یکی از نکات جالب توجه این بازی، تعویض شدن ادواردو کاماوینگا در دقیقه 45 و اورلین شوامنی در دقیقه 58 بود. آنچلوتی در این باره گفت: “بازیکنان جوان شایسته حضور در میدان را داشتند، چون در تمرینات خیلی سخت کار کرده بودند. اما شاید این بازی کمی برایشان سنگین بود و نتوانستند وزن پیراهن رئال مادرید را بر روی دوش خود تحمل کنند. آن‌ها کیفیتی را در که در تمرینات به نمایش گذاشته بودند را ارائه ندادند، اما من نگران این موضوع نیستم، چون آن‌ها جوان هستند و می‌دانید که پوشیدن لباس رئال مادرید خیلی سخت است.من کاماوینگا را به خاطر کارت زردی که داشت بیرون کشیدم و نه چیز دیگری.”

“بازی را ضعیف آغاز کردیم و آن‌ها کار را برایمان سخت کردیم. شوت‌های زیادی زده بودیم، اما گلزنی برایمان مشکل شده بود. در نیمه دوم بازیکنان آلمریا خسته شده بودند و لوکاس وازکز توانست با به تساوی کشاندن بازی، کار فوق العاده‌ای انجام دهد.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *