از نگرش بازیکنان رئال مادرید خیلی راضی هستم

از نگرش بازیکنان رئال مادرید خیلی راضی هستم

اخبار رئال مادرید : آنتونیو پینتوس، مربی بدنسازی رئال مادرید از نگرش بازیکنان در اردوی پیش فصل این تیم راضی و خوشحال است. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بسیاری قدرت بدنی بازیکنان رئال مادرید و آمادگی این تیم را در فصل گذشته از دلایل اصلی موفقیت این باشگاه در لیگ قهرمانان و بازگشت های بزرگ می دانند. آنتونیو پینتوس اخیرا یک جلسه تمرینی شامل تست آمادگی جسمانی برای بازیکنانی در نظر گرفته و برای شبیه سازی اثرات تمرین در ارتفاع، آنها ماسک به صورت داشتند. حالا آنتونیو پینتوس در این رابطه و البته تاثیرگذاری برگزاری جام جهانی در طول فصل توضیحاتی ارائه داده است.

آنتونیو پینتوس گفت: “از رویکرد و نگرش بازیکنان رئال مادرید برای فصل جدید خوشحال و راضی هستم. برنامه جدید با استفاده از ماسک پنج لایه ای انجام می شود و این آزمایش برای تعیین قدرت هوازی بازیکنان طراحی شده است. این ماسک برای تجزیه و تحلیل شرایط اکسیژن و کربوهیدرات در بدن بازیکنان عمل می کند. 

ما باید درصد این دو فاکتور در بدن بازیکنان را بدانیم تا بتوانیم وضعیت آنها را رصد کنیم. نتیجه این آزمایش به جهت دادن به برنامه تیم رئال مادرید کمک می کند. من می توانم از نتیجه این آزمایشات متوجه شوم که آیا بازیکنان هنوز تمرینات پایه ای نیاز دارند یا نه و یا اینکه می توانم تمرینات شدیدتر و سریع تر را شروع کنم. استراحت در ماه نوامبر به دلیل برگزاری جام جهانی خوب و به سود من و بازیکنان خواهد بود. ما می‌توانیم تمرینات مشابه پیش‌فصل داشته باشیم و با بازیکنانی که عقب می‌مانند، کمی بیشتر کار کنیم. اما شرایط برای بازیکنانی که با تیم های ملی خود به جام جهانی می روند متفاوت خواهد بود. آنها باید 100 درصد پیش از بازگشت به تمرینات رئال مادرید استراحت کنند و سپس به تدریج به روند همیشگی خود بازگردند. پس برنامه من برای این دو گروه کاملا متفاوت خواهد بود.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *