رقیبی که کریم بنزما در رئال مادرید او را به طور کامل کنار زد

رقیبی که کریم بنزما در رئال مادرید او را به طور کامل کنار زد

اخبار رئال مادرید : گونزالو هیگواین که بین سال های 2007 تا 2013 میلادی در رئال مادرید حضور داشت به نوعی رقیب کریم بنزما در خط حمله مادریدی ها به حساب می آمد اما کریم بنزما در نهایت موفق شد او را کنار بزند و خودش تبدیل به مهاجم اصلی رئال مادرید شود. برای ادامه مطلب با اخبار رئال مادرید همراه باشید.

بنزما در سال 2009 به رئال مادرید پیوست یعنی دو سال پس از زمانی که هیگواین به رئال مادرید پیوسته بود اما کریم بنزما یک استعداد و پدیده جوان به حساب می آمد در حالی که هیگواین مهاجم جا افتاده تر و شناخته شده تری بود.

ژوزه مورینیو یک بار درباره مقایسه بنزما و هیگواین گفته بود که وقتی که سگ نداری مجبوری با گربه به شکار بروی و بدین ترتیب بنزما را به گربه تشبیه کرده بود. البته بعد ها کریم بنزما گفت که این حرف را به فراموشی سپرده است.

در تابستان 2013، در نهایت گونزالو هیگواین به ناپولی فروخته شد و رقیب کریم بنزما از رئال مادرید کنار زده شد. یکی از دلایل فروش هیگواین، عملکرد ضعیفی بود که در بازی برگشت مقابل دورتموند در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2012/13 داشت. فرصت سوزی های هیگواین در آن بازی منجر به حذف رئال مادرید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *